Olejki eteryczne do perfum

Nic nie podkreśla osobowości tak, jak perfumy. Skomponowane przez specjalistów, wybrzmiewają niczym doskonała symfonia z pojedynczych, uważnie dobranych nut. Nasze olejki eteryczne do perfum pozwalają na stworzenie wymarzonych zapachów lub są idealnym uzupełnieniem wyszukanych kompozycji zapachowych.

Olejki eteryczne to jeden z kluczowych składnik wyrobów perfumeryjnych – perfum, wód perfumowanych, wód toaletowych i wód kolońskich oraz różnego rodzaju wód odświeżających. Zadaniem wyrobów perfumeryjnych jest ubieranie nas w zapach, za który odpowiedzialne są właśnie olejki do perfum.

Tutaj liczy się trwałość i odpowiednia intensywność każdej kropli wybranego zapachu. Perfumy z olejków eterycznych to produkt, który nanosimy bezpośrednio na skórę, dlatego niezwykle ważna jest również jego jakość – olejki do wyrobu perfum powinny być w 100% bezpieczne dla człowieka i środowiska. Nasze olejki eteryczne do produkcji perfum to gwarancja zapachów eleganckich i subtelnych, ponadczasowo pięknych i idealnie wpisujących się w oczekiwania naszych Klientów oraz użytkowników wyrobów perfumeryjnych. 

Olejki eteryczne do produkcji perfum – perfumy, które zachwycają

Nasze olejki eteryczne do perfum to małe dzieła sztuki, które tworzymy w oparciu o płynne złoto – olejki pochodzące ze specjalnie wyselekcjonowanych rośli. Tworząc zapachy – uwielbiamy eksperymentować! Sięgamy zarówno po doskonale znane i lubiane nuty, jak i te mniej popularne, zaskakujące oryginalnością i wnoszące do naszych aromatów unikatową świeżość i wykwintność.

Kompozycje zapachowe do perfum projektują specjaliści – najlepsze „nosy” branży perfumeryjnej, wspierani przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych technologów, posiadających szeroką wiedzę o olejkach eterycznych i zapachach oraz wszelkich procesach realizowanych w ramach opracowywania receptur. Prace naszych zespołów są doceniane w Polsce i na świecie.

Perfumy z naturalnych olejków eterycznych

Wierzymy w moc natury, z której dóbr korzystamy z najwyższą rozwagą, zawsze zgodnie z przepisami i odpowiednimi normami. Olejki eteryczne, które mają być komponentem Twoich wyrobów perfumeryjnych, produkujemy wyłącznie z roślin przebadanych, których jakości, parametrów fizykochemicznych oraz pochodzenia jesteśmy absolutnie pewni.

Nasze olejki do perfum pozyskujemy z wybranych komponentów roślinnych (z korzeni, kłączy, ziela, liści, kwiatów lub owoców) w procesie destylacji lub ekstrakcji (zgodnie z normą ISO-PN-86497) – zawsze z zachowaniem najwyższych standardów, w nowocześnie wyposażonym laboratorium, w którym nasze zespoły fachowców mają do swojej dyspozycji wszelkie niezbędne urządzenia i sprzęty. 

Olejki eteryczne do produkcji perfum od Pollena-Aroma

Olejki do wyrobu perfum od Pollena-Aroma to gwarancja najwyższej jakości i precyzyjnie zaprojektowanych, w pełni powtarzalnych receptur. Twoje wyroby perfumeryjne z naszymi olejkami będą zawsze idealnie nasycone zapachem, optymalnie intensywne i maksymalnie trwałe.

Olejki eteryczne do perfum i Pollena-Aroma – idealne połączenie

Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji lub zlecić nam wykonanie kompozycji zapachowej z olejków naturalnych wedle indywidualne koncepcji – niepowatrza, własne perfumy z olejków eterycznych wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji. Kompozycje zapachowe z olejków eterycznych od Pollena-Aroma mogą stanowić składnik dowolnych wyrobów perfumeryjnych – tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysły na zapach! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki