Marki własne

Masz pomysł na oryginalny zapach lub własne perfumy? Jesteś we właściwym miejscu! Z ogromną przyjemnością wspieramy przedsiębiorców, którzy decydują się tworzyć marki własne produktów zapachowych!

W Pollena-Aroma masz pewność, że produkt, który stworzymy dla Ciebie w ramach White Label będzie najwyższej jakości, idealnie trwały i perfekcyjnie nasycony wybranymi nutami zapachowymi. Z nami zbudujesz silną markę w branży zapachowej i podbijesz serca swoich klientów! 

White Label, czyli nasze know how i Twój pomysł na zapach! 

Kompozycje zapachowe oraz różnego rodzaju produkty zapachowe tworzymy w nowoczesnym, doskonale wyposażonym laboratorium. Nasi doświadczeni specjaliści mają do swojej wyłącznej dyspozycji innowacyjne rozwiązania technologiczne i w pełni zautomatyzowane instalacje produkcyjne. Dzięki temu efektywnie pozyskujemy bezcenne olejki eteryczne i projektujemy bezkonkurencyjne zapachy. 

Każda receptura jest tworzona z najwyższą precyzją i odtwarzana z zachowaniem ponadprzeciętnych standardów. Korzystamy wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych składników naturalnych oraz wybranych komponentów syntetycznych. Produkowane przez nas kompozycje zapachowe wyróżniają się trwałością i długim czasem uwalniania kolejnych warstw zapachowych. 

White Label to oferta, w ramach której wykorzystamy 100% naszego potencjału, wiedzy, doświadczenia i możliwości, by stworzyć oryginalną kompozycję zapachową dla Ciebie i Twojego biznesu. To będzie Twoja marka własna, którą podbijesz wybrany przez Ciebie rynek, w Polsce lub za granicą! 

Stwórz oryginalną markę własną z zapachem w roli głównej 

Masz pomysł na kompozycję zapachową? Nasi specjaliści pomogą Ci w urzeczywistnieniu Twojej koncepcji! W Pollena-Aroma wesprzemy Cię na każdym etapie projektowania i tworzenia zapachu, zabezpieczymy Twoją recepturę i zagwarantujemy jej pełną odtwarzalność. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie opracować Twój pomysł na zapach, a następnie bezzwłocznie wdrożyć skuteczną produkcję, która w 100% zaspokoi Twoje zapotrzebowania! 

Private Label w Pollena-Aroma są do Twoje dyspozycji! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki