Naturalne olejki eteryczne

Najlepsze właściwości roślin zamknięte w szklanym flakonie. Inspirujemy się naturą, by pozyskiwać aromaty, które przynoszą ulgę, dobry nastrój oraz wspierają leczniczo. Naszym priorytetem niezmiennie jest jakość.

Olejki eteryczne to płynna magia, która – dostarczając wyjątkowych doznań zapachowych – pozytywnie wpływa na samopoczucie, zdrowie i odbiór najbliższej przestrzeni.

W Pollena-Aroma® najważniejszy jest zapach. Jednak równie duży nacisk kładziemy na jakość i pochodzenie surowców, które składają się na produkt oddawany w Państwa ręce. W przypadku olejków eterycznych kwestia jakości jest dla nas kluczowa: skrupulatnie badamy parametry fizykochemiczne, pochodzenie i łańcuch dystrybucji wszystkich komponentów. Gwarantujemy wyłącznie naturalne, roślinne pochodzenie olejków, wsparte procesem produkcji zgodnym z normą ISO-PN-86497.

Zgodnie z powyższą normą, nasza oferta naturalnych olejków eterycznych zawiera wyłącznie substancje roślinne pozyskane drogami:

 • przez destylację z wodą (hydrodestylacja); destylację wodno-parową lub parą wodną,
 • w procesie mechanicznym z naowocni (owocni) owoców cytrusowych, zwanej skórką lub przez suchą destylację,

oddzielany od warstwy wodnej metodami fizycznymi.

Stosujemy również szczegółową klasyfikację i charakterystykę olejków eterycznych oraz ich komponentów. Znajomość metod ich pozyskiwania, zależności cech zapachowych od miejsca pochodzenia rośliny czy warunków atmosferycznych, a wreszcie szczegółowa specyfikacja fizykochemiczna, pozwalają nam precyzyjnie określić jakość każdego z zapachów. Te informacje, połączone z doświadczeniem i pasją, pozwalają nam tworzyć unikatowe kompozycje, które finalnie trafiają do Państwa, by niezmiennie zachwycać.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a dasz doradca skontaktuje się z Tobą


  • tel. +48 22 504 17 40
  • biuro@pollenaaroma.com
  • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
  • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki