Naturalne olejki eteryczne

Olejki eteryczne to „płynne złoto”, źródło niezwykle intensywnych i absolutnie wyjątkowych zapachów, które stanowią bezkonkurencyjny składnik różnego rodzaju kompozycji

Te niezwykle wartościowe substancje pozyskiwane są wyłącznie z wybranych, specjalnie wyselekcjonowanych roślin. Oferowane przez nas naturalne olejki eteryczne pozwalają na kreowanie oryginalnych perfum, wzbogacanie składu kosmetyków, odświeżaczy i środków czystości, a także podkreślania smaku artykułów spożywczych. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na zapach!

Olejki eteryczne – zastosowanie

Wysokiej jakości, naturalne olejki eteryczne są szeroko stosowane w wielu dziedzinach życia i w wielu branżach. Do najbardziej znanych zastosowań olejków eterycznych należy aromaterapia, którą definiuje się jako zastosowanie terapeutyczne lub medyczne substancji aromatycznych do holistycznego leczenia. Kilka kropel ulubionego olejku podgrzane w ceramicznym kominku, dodane do nawilżacza powietrza lub gorącej kąpieli może pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie, koić nerwy i dodawać energii do działania.

Wybrane olejki wykazują m.in działanie uspokajające i nasenne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne, przeciwwymiotne, antyseptyczne, spazmolityczne, wykrztuśne i diuretyczne. 

Ponadto olejki eteryczne wchodzą w skład różnego rodzaju aromatów spożywczych, które mogą wzbogacać smak artykułów kulinarnych, uzupełniać skład paszy i artykułów dla zwierząt oraz stanowić komponenty perfum i kosmetyków, a także chemii gospodarczej czy preparatów farmaceutycznych. Lawendowy, różany, eukaliptusowy, pomarańczowy cedrowy, sosnowy, z drzewa herbacianego… Jaki olejek eteryczny mamy Ci dostarczyć? 

100% naturalne olejki eteryczne dr Beta

Naturalne olejki eteryczne to mieszaniny składające się z od kilkudziesięciu do kilkuset związków, stanowiące wtórny metabolit roślin, który może być magazynowany w ich korzeniach, kłączach, zielu, liściach, kwiatach i owocach. Olejki eteryczne pozyskuje się z roślin, w których zawartość owego metabolitu mieści się najczęściej w granicach od 1 do 3%.

Olejki eteryczne, których jesteśmy dystrybutorem pochodzą ze sprawdzonych źródeł i są w 100% naturalne.

Dlaczego warto wybrać olejki eteryczne od Pollena-Aroma?

Bo to produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się bezkonkurencyjną jakością, perfekcyjnym składem oraz intensywnym i trwałym zapachem. Sięgamy po skrupulatnie przebadane olejki eteryczne, których pochodzenia jesteśmy po prostu pewni.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki