Olejki eteryczne do aromatów i artykułów spożywczych

Zapach jedzenia jest czynnikiem, który w znacznym stopniu determinuje nasze odczucia związane ze spożywaniem danego produktu czy potrawy.

Olejki eteryczne to prawdziwy cud natury i płynne złoto, które możemy wykorzystywać na wiele różnych sposobów, również jako dodatek do aromatów i artykułów spożywczych. Przecież już sam aromat posiłku może sprawić, że pocieknie nam ślinka, a następnie spotęgować przyjemność z jedzenia i podkreślać jego smak.

Wiedząc, jak ważną rolę pełnią zapachy w komponowaniu Twoich przepisów i przygotowywaniu dań – wyselekcjonowaliśmy najlepsze olejki eteryczne, które mogą bezpiecznie wejść w skład dowolnych produktów spożywczych. Gwarantujemy, że będzie pysznie pachniało i smakowało! 

Naturalne olejki spożywcze? Najlepiej!

Naturalne olejki eteryczne w spożywczym wydaniu? Doskonały pomysł! To bezpieczne substancje zapachowe roślinnego pochodzenia, które mogą wchodzić w skład aromatów spożywczych lub być dodawane bezpośrednio do produktów żywnościowych i skutecznie podbijać ich walory smakowe.

To BIO aromaty spożywcze, charakteryzujące się odpowiednią intensywnością i perfekcyjną strukturą – tak, by już ich niewielka ilość dawała maksymalny efekt zapachowy. Spożywcze olejki eteryczne mogą być dodawane zarówno do aromatów jak i wyrobów cukierniczych, aromatów i wyrobów wytrawnych, produktów mlecznych i tłuszczowych, dowolnych artykułów spożywczych o stałej konsystencji i produktów instant, a także różnego rodzaju napojów. 

Spożywcze olejki eteryczne – dostępne od ręki i na zamówienie

Nasze olejki eteryczne do aromatów i artykułów spożywczych dostępne są w szerokiej gamie gotowych produktów, które możesz zastosować wedle własnych potrzeb i pomysłu na daną potrawę lub artykuł spożywczy. Oferujemy wszystkie najpopularniejsze eteryczne olejki spożywcze oraz oryginalne olejki eteryczne, dzięki którym stworzysz unikatowe receptury i opracujesz wyjątkowe przepisy.

Jeśli zależy Ci na spersonalizowanym aromacie, którego zadaniem będzie wyróżnienie Twoich produktów spożywczych na tle konkurencji – możemy stworzyć go wyłączenie dla Ciebie. 

Dlaczego  warto wybrać olejki eteryczne spożywcze od Pollena Aroma?

Bo to produkty z najwyższej półki, w 100% bezpieczne dla człowieka i środowiska, idealnie wpisujące się w kulinarne potrzeby i oczekiwania producentów artykułów spożywczych. Nasze olejki pozyskujemy wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin, pochodzących od sprawdzonych dostawców i z certyfikowanych upraw.

Substancje roślinne pozyskujemy na drodze destylacji z wodą (destylacji wodno – parowej lub destylacji parą wodną) oraz mechanicznej ekstrakcji, bądź suchej destylacji. Proces produkcji naturalnych olejków eterycznych przeprowadzamy zawsze zgodnie z wszelkimi przepisami i procedurami oraz normą ISO-PN-86497.

Nasze zespoły fachowców mają do swojej dyspozycji nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium, dzięki czemu każda receptura tworzona jest z najwyższą precyzją i gwarancją pełnej powtarzalności. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki