Olejki eteryczne do chemii gospodarczej

Dbanie o najbliższą przestrzeń to troska o komfort i dobre samopoczucie. Zapachy produktów do higieny domu sprawią, że codzienne obowiązki staną się przyjemną rutyną, a najbliższe cztery ściany zyskają niepowtarzalnego charakteru. Dodatek olejków eterycznych doda charakteru najbliższej przestrzeni, umilając spędzany w niej czas.

Chemia gospodarcza to szeroki wachlarz produktów, które ułatwiają dbanie o czystość oraz efektywną pielęgnację różnych rodzajów powierzchni. Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji powinny charakteryzować się bezpiecznym dla człowieka i środowiska składem oraz najwyższą skutecznością, pozwalającą na cieszenie się doskonałymi efektami przy minimalnym nakładzie sił i środków.

Nowoczesne środki myjące i pielęgnujące to również troska o nasz komfort i świetne samopoczucie! Olejki eteryczne do chemii gospodarczej uprzyjemniają codzienne obowiązki oraz potęgują efekt czystości i świeżości. Nasze olejki eteryczne mogą wzbogacić Twoje produkty chemii gospodarczej – nie obniżając ich walorów użytkowych, nie wpływając na ich strukturę i efektywność.

Dlaczego warto zastosować olejki eteryczne w chemii? 

W domowych pracach porządkowych i pielęgnacyjnych liczy się… rezultat! Ma być czysto i bezpiecznie, bez nieestetycznych smug i z warstwą ochronną, przedłużającą efekt świeżości. Najwyższej jakości, odpowiedni intensywne i trwałe olejki eteryczne do chemii gospodarczej pozwalają na perfekcyjne wykończenie prac porządkowych i pielęgnacyjnych, czyli postawienie przysłowiowej kropki nad i.

To najłatwiejszy sposób na eleganckie i subtelne podbicie wrażenia czystości i świeżości w uporządkowanym wnętrzu. Olejki eteryczne w detergentach są w 100% bezpieczne dla człowieka i środowiska oraz obojętne dla oczyszczanych powierzchni – nie stwarzają ryzyka ich uszkodzenia, zmatowienia czy korodowania. 

Twoje detergenty i nasze olejki eteryczne – wykorzystanie 

Twoje detergenty z kategorii chemii gospodarczej mogą wyróżniać się na tle konkurencyjnych produktów nie tylko doskonałym składem i rewelacyjną skutecznością, ale również zapachem dzięki naszym olejkom aromatycznym do chemii gospodarczej. Tworzymy najwyższej jakości olejki eteryczne, które doskonale wpisują się w różnego rodzaju środki czystości, preparaty przeznaczone do pielęgnacji rozmaitych powierzchni oraz odświeżacze.

Naturalne olejki do chemii uzyskujemy na drodze destylacji lub ekstrakcji, wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin (korzeni, kłączy, ziela, liści, kwiatów i owoców), zawsze z zachowaniem najwyższych standardów oraz zgodnie z przepisami i normami (m.in. ISO-PN-86497). 

Olejek eteryczny do chemii gospodarczej od Pollena-Aroma

Olejki eteryczne przeznaczone do chemii gospodarczej w Pollena-Aroma projektują zespoły specjalistów – najlepsi perfumiarze i doświadczeni technolodzy. Nasi fachowcy pracują w nowoczesnym, świetnie wyposażonym laboratorium, dzięki czemu każda receptur może być precyzyjnie odtwarzana i powielana.

Wiemy, jak ważna jest struktura każdego zapachu, dlatego olejki do chemii przygotowujemy w oparciu o naturalne surowce najwyższej jakości, które odpowiednio skomponowane gwarantują zawsze identyczny efekt zapachowy, określany przez użytkowników detergentów jako zapach świeżości i czystości – dobrze wyczuwalny, trwały i odpowiednio intensywny.

Możesz zamówić u nas jedną z gotowych kompozycji lub zlecić opracowanie oryginalnej receptury, która optymalnie wpisze się w Twoją linię produktów. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki