Olejki eteryczne do kosmetyków

Codzienna higiena może być prawdziwą radością. Kosmetyki o bogatych nutach zapachowych pozwolą na stworzenie przyjemnej rutyny każdego dnia. Zabiegi higieniczne czy ulubiony makijaż stają się wyjątkowymi chwilami, gdy towarzyszy im piękny, luksusowy aromat. Nasze kompozycje olejków wzbogacają kosmetyki o otoczkę elegancji i zmysłowości.

Olejki eteryczne są szeroko stosowane w aromaterapii, ale stanowią również naturalny składnik zapachowy rozmaitych produktów, między innymi kosmetyków używanych do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Olejki zapachowe do kosmetyków intensyfikują przyjemność korzystania z ulubionych preparatów i często decydują o tym, że dany produkt staje się niezastąpionym wyposażeniem naszej kosmetyczki!

Wybrane olejki do kosmetyków mogą pobudzać zmysły, energetyzować i zachęcać do działania lub działać kojąco i wyciszająco, sprzyjać relaksowaniu się i ułatwiać zasypianie. Wiemy, jak ważną rolę pełnią olejki eteryczne w kosmetyce, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, wyróżniające się perfekcyjną strukturą i unikatowym, trwałym zapachem. 

Olejki eteryczne – zastosowanie w kosmetyce

Olejki eteryczne w kosmetykach są stosowane przede wszystkim jako integralny komponent kremów, balsamów, szamponów czy żeli pod prysznic i płynów do kąpieli. Pozwalają na przeprowadzanie skutecznych i niezwykle przyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych, będących elementem codziennej rutyny.

Eleganckie, naturalne aromaty wchodzące w skład kosmetyków, pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie o każdej porze dnia – wystarczy wybrać produkt, który optymalnie wpisuje się w nasze potrzeby i oczekiwania rano czy wieczorem. W naszej ofercie znajdują się olejki zapachowe, które doskonale uzupełniają skład kosmetyków z każdej kategorii, podnosząc ich wartość oraz podbijając przyjemność ich stosowania. 

Olejek zapachowy do kosmetyków najwyższej jakości

Olejki eteryczne, które mają wejść w skład kosmetyków, muszą spełniać restrykcyjne wymagania jakościowe i być w 100% bezpieczne dla skóry i organizmu człowieka. Dlatego do produkcji olejków wykorzystujemy wyłącznie rośliny, których parametry fizykochemiczne skrupulatnie badamy, pochodzące z certyfikowanych upraw i od sprawdzonych dostawców.

Nasze olejki eteryczne do kosmetyków pozyskujemy w procesie destylacji lub ekstrakcji z korzeni, kłączy, ziela, liści, kwiatów lub owoców wybranych komponentów roślinnych, m.in. lawendy, róż, eukaliptusa, sosny czy drzewa herbacianego. Proces produkcji olejków eterycznych przeprowadzamy zgodnie z normą ISO-PN-86497 i zawsze z zachowaniem najwyższych standardów. 

Dlaczego warto wybrać olejki eteryczne do kosmetyków od Pollena-Aroma?

Bo nasze olejki eteryczne to naturalne dzieła sztuki, pozyskiwane ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin, których pochodzenia jesteśmy pewni. Tworzenie olejków eterycznych powierzamy naszym najlepszym specjalistom, którzy do swojej dyspozycji mają nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium.

Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, zgodnie ze wszystkimi zasadami, normami i przepisami. Każda receptura jest opracowywana w taki sposób, byśmy mogli ją bez problemu odtworzyć. Możesz skorzystać z naszych gotowych olejków eterycznych lub zlecić nam wykonanie oryginalnego produktu, który dopełni i spersonalizuje Twój produkt kosmetyczny. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki