Kosmetyka i aromaterapia

Od lat rozwijamy potencjał i właściwości zapachu. Olejki do aromaterapii Dr Beta to skondensowana, czysta przyjemność oraz potencjał leczniczy. Dbamy o ich najwyższą jakość i najlepsze pochodzenie.

Z olejkami eterycznymi ściśle związane jest pojęcie aromaterapii. Aromaterapia jest znaną i cenioną od wielu tysięcy lat gałęzią medycyny naturalnej, a zmysł zapachu jednym z najstarszych stworzonych przez naturę. Skąd jednak wzięło się nasze zamiłowanie do tej dziedziny?

To dzięki Państwa potrzebom rozwinęliśmy tą część AROMY®, która tworzy i dystrybuuje wyroby przeznaczone do codziennego użytku. Nasi Klienci doskonale pamiętają linie perfum, wód toaletowych czy zapachów do domu: „Vis-a-Vis”® i „Znaki Zodiaku”®, „Aromilla”®, „Pot-Pourri”®.  To Państwa miłość do naszych produktów zainspirowała nas do zgłębiania magii aromaterapii i stałego poszerzania oferty.

W roku 1990 wprowadziliśmy na rynek wyjątkową grupę wyrobów Dr Beta, która w pełni poświęcona została szerokiemu zagadnieniu aromaterapii. Nasi specjaliści – Dr Iwona Konopacka-Brud i Dr Władysław S. Brud poprowadzili ten projekt, by zaspokoić Państwa wszelkie zapachowe potrzeby.

Dziś mamy na swoim koncie wiele sukcesów związanych z dzieleniem się miłością do aromaterapii na polskim rynku. Nasi eksperci opublikowali pierwsze artykuły i pierwszą polską książkę o aromaterapii („Pachnąca apteka – Tajemnice aromaterapii” W.S.Brud, I.Konopacka-Brud) i to z naszych laboratoriów na rynek trafiły pierwsze olejki eteryczne do aromaterapii ze znakiem Dr Beta®.

Tu odbyły się pierwsze szkolenia fachowców w tej dziedzinie, z naszej inicjatywy powstało Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne i zaczął wychodzić redagowany przez Dr I. Konopacką-Brud kwartalnik „Aromaterapia”.

Promujemy metody aromaterapii w mediach i programach Szkół Wyższych (Warszawski Uniwersytet Medyczny i Łódzki Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach), a także na wielu kursach i szkoleniach.

Jesteśmy dumni z siebie i z Państwa, że od tak wielu lat wspólnie kroczymy ścieżką zapachowej przyjemności. Z ekscytacją otwieramy się na kolejne możliwości i wyzwania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a dasz doradca skontaktuje się z Tobą


    • tel. +48 22 504 17 40
    • biuro@pollenaaroma.com
    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki