Kosmetyki do kąpieli

Ekskluzywny rytuał bez wychodzenia z domu? Kosmetyki do kąpieli o niepowtarzalnych zapachach pozwolą na moment tylko dla siebie. Bogate, odprężające kompozycje stworzą atmosferę SPA we własnym domu, kojąc zmysły i niwelując napięcia całego dnia.

Wyjątkowa kąpiel to podróż w relaks

Zapach potrafi przenosić nasze myśli w czasie i przestrzeni. To on dotyka głębokich struktur naszej wrażliwości i dzięki temu, doznania, które wywołuje, wprawiają zmysły w stan emocjonalnej podróży. Podróży we wspomnienia, skojarzenia oraz chwile, które mają dla nas szczególne znaczenie. Zapach jest niczym magia, którą możemy się otoczyć i poczuć absolutnie wyjątkowo. 


Kąpiel z kolei jest chwilą intymną, zmysłową. Wtedy, sami lub z ukochaną osobą dostępujemy zbawiennego działania relaksu i ciepła. Upajamy się chwilą, wspólną obecnością, mamy SPA na wyłączność. 

Olejek eteryczny do kąpieli to idealna kompozycja, dla spragnionych nieprzeciętnych emocji. Ciepła woda oraz parę kropel wysublimowanego zapachu pozwolą ukoić wyzwania dnia codziennego. Olejek do kąpieli aksamitnie rozpuszcza się w wodzie tworząc niebanalną kompozycję zapachową, która delikatnie wchłonie się w skórę, pozostawiając nas wciąż pod wrażeniem, na bardzo długo po rytuale.

Starannie dobrana kompozycja zapachowa do kąpieli

Kluczową cechą kompozycji zapachowych do kosmetyków kąpielowych jest ich charyzmatyczność. Jest ona motywem przewodnim i wyznacza definicję jakości naszych produktów. Kompozycje te są dziełem współpracy ekspertów, którzy czuwają nad całym procesem architektury danego zapachu. Istotnym elementem produkcji jest zachowanie głębi oraz powtarzalności produktu.

Zdajemy sobie sprawę, że raz idealnie skomponowany zapach oswaja zmysły, zatem zachowanie intensywności i trwałości ma w tym przypadku dominujące znaczenie. Sukces ten jest również wynikiem wykorzystywania przez naszych ekspertów najnowocześniejszej technologii, wszystko po to, aby zagwarantować bezkonkurencyjny produkt. Zależy nam na jakości, która w naturalny sposób uwalnia zmysły. Jesteśmy z niej dumni.

W zgodzie z naturą – w zgodzie ze sobą

Kompozycje zapachowe powinny w pełni wydobywać wonne bogactwo, szczególnie podczas kąpielowych rytuałów. Rolą kompozycji jest naturalne zintegrowanie się ze skórą, tak, aby pozostawić ją na długo pod wyrazistym, przyjemnym działaniem zapachu. Kosmetyki kąpielowe stanowią znakomitą okazję, aby w sposób bezpośredni i naturalny osiągnąć ten cel.

Misją, która przyświeca naszym działaniom, jest dbanie o jakość produktów. Jakość ta jest przede wszystkim wyrażana poprzez dobór naturalnych, syntetycznych składników do kąpielowych kompozycji. Perfumiarze i technolodzy skrupulatnie pracują nad tym, aby efekt był bardziej niż zadowalający.

Kosmetyki do kąpieli prosto od producenta

Zapach, w swojej naturze przybiera różne nuty. Nutą wysoką jest sam moment aplikacji, który następnie powinien przybierać zmysłowe działanie na skórze i z upływem godzin utrzymywać się na niej łagodnie. Kosmetyki do kąpieli są niczym naturalne perfumy. W połączeniu z wodą i czasem przeznaczonym na rytuał determinują w sposób niebezpośredni nasze samopoczucie. Każdemu zależy na tym, aby po kąpieli czuć się świeżo i pozostać pod działaniem zapachu jak najdłużej, jednocześnie wiedząc, że kosmetyk jest bezpieczny dla skóry. Dominującą rolą mają w tym olejki eteryczne, których odpowiednia kompozycja oraz naturalne struktury dają poczucie integracji z własnym ciałem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki