Kosmetyki do kompleksowej higieny i pielęgnacji stóp

Dbałość o każdą część ciała jest elementem kompleksowego dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Nasze stopy każdego dnia niosą nas przez życie oraz pozwalają realizować wszelkie plany i cele. Higiena i pielęgnacja tej części ciała za pomocą najwyższej jakości produktów zapewnia zachowanie ich dobrej formie, a także sprzyja głębokiemu relaksowi i odprężeniu.

Kosmetyki do pielęgnacji stóp to szeroki wachlarz różnego rodzaju preparatów, które pozwalają kompleksowo zadbać o higienę oraz kondycję skóry stóp.

Na podeszwach stóp znajduje się mało gruczołów łojowych i dużo gruczołów potowych – to hybryda, która może prowadzić do przesuszania się skóry, a w konsekwencji do jej rogowacenia i pękania. Uszkodzona skóra na podeszwach stóp oraz różnego rodzaju odciski i nagniotki, powstające w wyniku noszenia nieodpowiednio dobranych butów, mogą znacząco obniżać komfort chodzenia. Jak temu zapobiegać?

Dbanie o kondycję naszych stóp wymaga regularności oraz stosowania odpowiednich preparatów i kosmetyków, dobranych do aktualnych problemów oraz indywidualnych potrzeb naszej skóry. Zarówno profesjonalne, jak i domowe zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzane na stopach mogą być nie tylko skuteczne, ale również… po prostu przyjemne! Za tę przyjemność odpowiada w głównej mierze zapach kosmetyków.

Pielęgnacja stóp – kosmetyki, które działają kompleksowo

Odpowiedzialna pielęgnacja stóp to zabiegi przeprowadzane regularnie i z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków. W ramach kompleksowej higieny i pielęgnacji stóp konieczne jest dokładne oczyszczanie skóry stóp oraz jej złuszczanie i intensywne natłuszczanie i nawilżanie. Dzięki prawidłowej higienie i pielęgnacji stóp możemy nie tylko zadbać o ich piękny wygląd, ale również zdrowie – zapobiegając przesuszaniu skóry na podeszwach stóp i na piętach, minimalizując ryzyko pękania pięt oraz pojawiania się odcisków i nagniotków. Codzienna, domowa pielęgnacja to niezbędne wsparcie profesjonalnej opieki podologa i zabiegów przeprowadzanych w gabinecie. 

Kosmetyki do pielęgnacji stóp z olejkami eterycznymi w składzie

Odpowiednio dobrane kosmetyki do pielęgnacji stóp powinny zaspokajać wszelkie potrzeby skóry na podeszwach, piętach i wierzchu stóp. Istotne jest dobranie kosmetyków do indywidualnych oczekiwań i specyfiki aktualnych problemów – innej pielęgnacji będą wymagać nasze stopy latem, a innej jesienią czy zimą. 

Istotny jest zarówno skład kosmetyków, jak i ich konsystencja oraz łatwość stosowania. Piękny zapach jest przysłowiową kropką nad i preparatów do pielęgnacji stóp. To dzięki niemu codzienne zabiegi domowe oraz profesjonalne zabiegi w gabinecie podologicznym są niezwykle przyjemne i idealnie wpisują się w filozofię aromaterapii. 

Higiena stóp – kosmetyki z olejkami eterycznymi od Pollena Aroma

Produkujemy najwyższej jakości olejki eteryczne, które mogą stanowić bezpieczny składnik kosmetyków do holistycznej pielęgnacji stóp. Piękny i intensywny zapach preparatów do higieny, nawilżania i odżywiania skóry stóp potęguje przyjemność codziennych rytuałów związanych z pielęgnacją, sprzyja odprężeniu i relaksowi oraz ułatwia skuteczną regenerację po dniu wypełnionym… tysiącami kroków!

Nasze olejki eteryczne produkujemy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów, zgodnie z odpowiednimi normami oraz z wykorzystaniem wyłącznie specjalnie wyselekcjonowanych roślin, pochodzących od sprawdzonych dostawców i z certyfikowanych upraw. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki