Oliwki do profesjonalnego masażu i pielęgnacji ciała

Historia masażu liczy sobie tysiące lat. Współczesny człowiek coraz częściej sięga po tę formę dbania o ciało i duszę, świadomie zwracając się ku temu, co naturalnie wspiera regenerację ciał i efektywnie koi nerwy. Profesjonalny masaż, w zależności od techniki, intensywności i konkretnego celu, który mu przyświeca – może leczyć rozmaite dolegliwości oraz ułatwiać wyciszenie, sprzyjać relaksowi i pozwalać skupić się na pozytywnych emocjach.

Odpowiednio dobrane oliwki do masażu podnoszą skuteczność i przyjemność z zabiegów. Oliwki do pielęgnacji ciała powinny mieć bezpieczny i naturalny skład oraz perfekcyjną strukturę i idealną konsystencję. Zapach? Oczywiście! Olejki eteryczne to najlepszy sposób na podniesienie wartości oliwki do masażu – dosłownie i w przenośni! 

Oliwki do pielęgnacji ciała i oliwki do masażu

Oliwki do pielęgnacji ciała i masażu to produkty, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, dlatego ich jakość i bezpieczeństwo stosowania powinny być nienaganne. Odpowiednio zaprojektowana receptura oliwek powinna zapewniać łatwe rozprowadzenie po skórze, ale bez efektu spływania – dłonie osoby masującej powinny mieć przyjemny poślizg, a osoba masowana nie powinna odczuwać tarcia czy bólu skóry.

Kilka kropel wybranego olejku eterycznego dodane do oliwki sprawi, że masaż zyska dodatkowo aromaterapeutyczne właściwości, np. uspokajające i wyciszające (połączenie oliwki do masażu z olejkiem lawendowym) czy dodające energii i pobudzające (połączenie oliwki do pielęgnacji ciała z olejkiem pomarańczowym lub cytrynowym). 

Oliwka do profesjonalnego masażu ciała

Masaż z oliwką, która pięknie pachnie? Same zalety!

Aromaterapia to terapia zapachem, czyli subtelny sposób na poprawę komfortu i samopoczucia, redukcję stresów i napięć będących konsekwencją tempa współczesnego życia, stresu i zmęczenia. Masaż z wykorzystaniem aromaterapeutycznych preparatów to remedium na te zjawiska!

Oliwki do masażu profesjonalnego z olejkami eterycznymi szybciej i skuteczniej poprawiaj kondycję psychofizyczna osoby masowanej, ułatwiają pozbycie się napięć skumulowanych w mięśniach, stymulują układ krwionośny do efektywniejszej pracy i pobudzają układ limfatyczny, odpowiedzialny za usuwanie z naszego organizmu toksyn. Masaż z pachnącymi oliwkami to czysta przyjemność! 

Oliwki do masażu i pielęgnacji ciała

Olejki eteryczne do oliwek od Pollena Aroma

Naszą pasją jest zapach! Od kilkudziesięciu lat oferujemy olejki eteryczne, które zachwycają głębią zapachu oraz właściwościami aromaterapeutycznymi. W ofercie mamy wyłącznie najwyższej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców i z certyfikowanych upraw. Jesteśmy w 100% pewni, że nasze olejki eteryczne harmonijnie wpiszą się w Twoje oliwki do masażu, dodając im oryginalnego, odpowiednio wyważonego i trwałego zapachu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki