Kosmetyki aromaterapeutyczne

Kosmetyki aromaterapeutyczne to szeroka kategoria preparatów, które wpisują się w holistyczne podejście do zdrowia, pielęgnacji ciała i dbałości o nasze jak najlepsze samopoczucie.

Aromaterapia sprzyja efektywnemu, głębokiemu relaksowi i ułatwia pełnowartościowy odpoczynek, koi zmysły i pozwala skutecznie rozprawiać się ze stresem i napięciami. Cudowne wrażenia zapachowe kosmetyki aromaterapeutyczne zawdzięczają olejkom eterycznym.

Dokładamy wszelkich starań, by olejki, które wchodzą w skład aromaterapeutycznych kosmetyków były skomponowane z zachowaniem najwyższych standardów i perfekcyjnie nasycone w każdej kropli. Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu, który zaspokaja potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców „płynnego złota”. 

Aromaterapia – kosmetyki z olejkami eterycznymi

Aromaterapia to terapeutyczne lub medyczne zastosowanie substancji aromatycznych do holistycznego leczenia. Aromaterapia w kosmetyce? Doskonały pomysł na połączenie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych z korzyściami płynącymi z kontaktu z pięknymi, naturalnymi zapachami!

Kosmetyki z olejkami eterycznymi mogą być stosowane jako element aromaterapeutycznych rytuałów zarówno w profesjonalnych gabinetach, jak i domowych SPA. Wystarczy kilka kropel wybranego olejku dodanego do kosmetyku, by wzmocnić przyjemność zabiegów, pozytywnie wpłynąć na samopoczucie użytkownika preparatu i w zależności od potrzeb – ukoić nerwy i wyciszyć, bądź dodać energii do działania. 

Aromaterapia w kosmetyce, czyli kosmetyki do zadań specjalnych

Idealne kosmetyki? To preparaty, które idealnie dopasowują się do potrzeb naszej skóry lub włosów. To również produkty, które odpowiadają nam pod względem bezpiecznego składu i tekstury oraz sposobu i łatwości użytkowania. Co jeszcze decyduje o tym, że to właśnie dany kosmetyk staje się tym ulubionym? Przyjemność stosowania, a za tę w znacznej mierze odpowiada… zapach!

Olejki eteryczne znajdujące się w składzie kosmetyków potęgują satysfakcję z ich użytkowania oraz stanowią wartość dodaną preparatów kosmetycznych, które oprócz swoich standardowych funkcji – mogą również stanowić istotny element codziennych, aromaterapeutycznych rytuałów.

Postaw na olejki eteryczne od Pollena Aroma

Olejki eteryczne pozyskujemy wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin (w zależności od rodzaju rośliny – z jej korzeni, kłączy, ziela, liści, kwiatów lub owoców), pochodzących od sprawdzonych dostawców i z certyfikowanych upraw.

Olejki eteryczne powstają z wykorzystaniem metody destylacji lub ekstrakcji, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z normą ISO-PN-86497. Nasze zespoły fachowców pracują w nowoczesnym, doskonale wyposażonym laboratorium, dzięki czemu możemy Ci zaoferować precyzyjnie opracowane i w 100% powtarzalne receptury. 

Nasze olejki eteryczne mogą stanowić bezpieczny składnik dowolnych kosmetyków aromaterapeutycznych. Wyróżnia je bezkonkurencyjna jakość i idealnie intensywny zapach. Skład jakich produktów chcesz wzbogacić w „płynne złoto”?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki