Kompozycje zapachowe

Harmonijne kompozycje stworzone przez ekspertów, wsparte przez najnowocześniejsze technologie. Tworzymy je, by przenieść w magiczny świat, który koi zmysły i wydobywa piękno. Zadbamy o perfekcyjną kompozycję niezależnie od zastosowania.

Nasze kompozycje zapachowe to perfekcyjne dzieła sztuki perfumeryjnej  – tworzone z najwyższej jakości surowców naturalnych i syntetycznych, wyłącznie przez doświadczonych ekspertów. Każdy zapach ma swoją unikatową recepturę i wyjątkowy charakter, dzięki któremu może wyrażać konkretne emocje.

Kompozycje zapachowe mogą pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie, sprzyjać wyciszeniu i koić zmysły lub dodawać energii i pobudzać nas do działania. Zapraszamy Cię do świata kompozycji zapachowych, w którym zapach gra główną rolę!

Pasja i doświadczenie – tak tworzymy kompozycje zapachowe

Tworzenie naturalnych kompozycji zapachowych powierzamy najlepszym z najlepszych – perfumiarzom – zaangażowanym pasjonatom, prawdziwym fachowcom z wieloletnim doświadczeniem. Ich wiedza oraz niesamowite efekty pracy były już wielokrotnie doceniane i nagradzane w kraju i na świecie.

To kreatywni wirtuozi zapachowych kompozycji, sprawnie aranżujący wyśmienite utwory z pojedynczych nut i złożonych akordów. Wonne arcydzieła ich autorstwa charakteryzuje mnogość niuansów, które pojawiają się i znikają dzięki odpowiednio skonstruowanej recepturze.  

Utalentowane „nosy” naszych perfumiarzy, ich szeroką wiedzę i imponującą pamięć  zapachową wspierają wybitni technolodzy, a także innowacyjne rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy urządzenia badawcze.

Jesteśmy przekonani, że zespołowa współpraca artystów i rzemieślników gwarantuje doskonałe rezultaty – precyzyjnie skomponowane zapachy, które idealnie wpisują się w rozmaite potrzeby i zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Kompozycje zapachowe – zastosowanie

Kompozycje zapachowe przeznaczone są do nadawania zapachów ludzkiej skórze, rozmaitym wyrobom i przedmiotom oraz otoczeniu człowieka. Nasze kompozycje zapachowe znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyrobów perfumeryjnych i kosmetyczno-higienicznych, w produkcji różnego rodzaju środków i detergentów myjących i czyszczących, a także do tworzenia preparatów mających nadawać zapach otoczeniu jak odświeżać powietrze. 

Dlaczego warto wybrać kompozycje zapachowe od Pollena-Aroma?

Kompozycje zapachowe stworzone w naszych laboratoriach to perfekcyjnie zaprojektowane mieszaniny, tworzone przez doświadczonych ekspertów, pracujących na podstawie stale aktualizowanej i rozszerzanej wiedzy oraz mających do swojej dyspozycji najnowocześniejsze technologie.

Kompozycje zapachowe tworzone w Pollena-Aroma są wyłącznie z najlepszych składników, dbając o zachowanie najwyższych standardów na każdym etapie ich powstawania. Harmonijna struktura każdego zapachu gwarantuje jego uniwersalne piękno oraz optymalną trwałość i intensywność.  

Kompozycje zapachowe z olejków eterycznych – tylko z najlepszych składników

Nie da się stworzyć pięknego i trwałego zapachu z kiepskiej jakości surowców. Do tworzenia naszych kompozycji zapachowych używamy składników z całego świata pochodzenia naturalnego i syntetycznego.

Pollena-Aroma – producent kompozycji zapachowych

W Pollena-Aroma jako producenci kompozycji zapachowych dbamy o najlepszą jakość i powtarzalność składników używanych przy produkcji zapachowych kompozycji, co gwarantuje równocześnie niezmienność jakościową wyrobu gotowego, czyli samej kompozycji zapachowej. Nad tym zadaniem czuwają eksperci z działu zakupów oraz kontroli jakości. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki