Kompozycje zapachowe do wyrobów perfumeryjnych

Perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, wody kolońskie i wody odświeżające nanosimy bezpośrednio na skórę, dlatego ich skład powinien być w 100% bezpieczny, a odpowiednio dobrane kompozycje zapachowe z olejków eterycznych – gwarantować optymalną trwałość i intensywność ulubionych woni.

Wyroby perfumeryjne to szeroka gama produktów, których jedynym zadaniem jest nadanie naszej skórze pięknego zapachu. Nasze zapachy do perfum są kwintesencją ponadczasowego piękna i wytwornej subtelności, a zastosowane w wybranych kosmetykach harmonijnie wpisują się w potrzeby każdego współczesnego człowieka. 

Produkcja unikalnych zapachów do perfum

Nasze kompozycje zapachowe do perfum to małe dzieła sztuki, które tworzą najlepsze „nosy” branży perfumeryjnej. Zapachy zaprojektowane przez naszych perfumiarzy były wielokrotnie doceniane i nagradzane w Polsce i na świecie. Nasi kreatorzy tworzą zapachy w oparciu o niebanalne kompozycje nut i akordów, zarówno tych doskonale znanych i lubianych, jak i tych mniej popularnych, zaskakujących oryginalnością i świeżością.

Nieocenionym wsparciem dla perfumiarzy są doświadczeni technolodzy, posiadający obszerną wiedzę o świecie zapachów i wszystkich procesach realizowanych w ramach projektowania i opracowywania receptur. Zespoły mają do swojej dyspozycji nowoczesne laboratorium, wyposażone w innowacyjne, zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia. Staranność i precyzja to przepis na idealne kompozycje zapachowe do perfum

Nasz przepis na idealne kompozycje zapachowe? Połączenie kreatywności w podejściu do projektowania aromatów ze starannością i precyzją odmierzania kolejnych kropel. Każda kompozycja to wonne arcydzieło, zaskakujące trwałością i perfekcyjnie wyważoną intensywnością oraz oczarowujące mnogością niuansów.

Jesteśmy przekonani, że piękny zapach może powstać wyłącznie z odpowiednich składników, dlatego zapachy do perfum kreujemy w oparciu o najwyższej jakości surowce naturalne, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i certyfikowanych upraw oraz specjalnie wyselekcjonowane surowce syntetyczne, bezpieczne dla człowieka i środowiska. 

Dlaczego warto wybrać nasze kompozycje zapachowe do perfum

Bo nasze kompozycje zapachowe do perfum to zapachy unikatowe i trwałe, posiadające idealną strukturę i komponowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, z dbałością o każdy szczegół i każdy etap produkcji. Wszystkie receptury opracowujemy w taki sposób, by móc je dowolnie odtwarzać, gwarantując równocześnie ich niezmiennie doskonałą jakość.

Tutaj nic Cię nie zaskoczy – możesz być pewien każdej kropli wybranej przez Ciebie mieszaniny. Kompozycje zapachowe do perfum tworzone pod szyldem Pollena-Aroma mogą stanowić składnik dowolnych wyrobów perfumeryjnych: od ekskluzywnych perfum , przez najwyższej jakości wody perfumowane , po idealne do codziennego stosowania wody toaletowe, kolońskie i odświeżające.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki