Kompozycje zapachowe do chemii gospodarczej

Chemia gospodarcza i chemia przemysłowa to szeroki wachlarz produktów, dzięki którym utrzymywanie czystości i pielęgnacja wszystkich rodzajów powierzchni są zdecydowanie łatwiejsze i efektywniejsze.

Nowoczesne detergenty, zarówno te do użytku domowego, jak i te stosowane przez profesjonalistów, powinny charakteryzować się doskonałym, bezpiecznym dla człowieka i środowiska składem, najwyższą skutecznością oraz… pięknym zapachem. Projektujemy kompozycje zapachowe do chemii gospodarczej i chemii przemysłowej, które zachwycają świeżością i oryginalnością. Twoje detergenty, wzbogacone o nasze kompozycje zapachowe, będą… po prostu pachnieć czystością! 

Długo utrzymujące się zapachy do chemii gospodarczej

We wszystkich pracach porządkowych liczy się… efekt! Zadaniem detergentów jest więc skuteczne usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń z różnych powierzchni. Składy poszczególnych środków są opracowywane w taki sposób, by bezpiecznie czyścić i oczyszczać, pozostawiając opracowywane przedmioty i sprzęty w doskonałej kondycji – bez śladów zabrudzeń i nieestetycznych smug, z ochronną warstwą, gwarantującą długotrwały efekt świeżości i czystości.

Kompozycje zapachowe do środków czystości pozwalają postawić przysłowiową kropkę nad i, efektownie wykańczając prace porządkowe i podkreślając ich skuteczność. Długo utrzymujące się, eleganckie zapachy przemysłowe podbijają rangę usług realizowanych przez firmy sprzątające. Pollena-Aroma, producent kompozycji zapachowych do chemii gospodarczej

Projektujemy kompozycje zapachowe, które doskonale uzupełniają preparaty chemii gospodarczej i przemysłowej, nie wpływając na ich skuteczność i funkcjonalność. Zapachy do chemii gospodarczej komponują i opracowują perfumiarze z artystycznymi „nosami” oraz technolodzy posiadający rozległą, specjalistyczną wiedzę o nutach i akordach.

Zespoły fachowców mają do swojej dyspozycji innowacyjne wyposażone laboratorium i najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym każda receptur może być dowolnie powielana – zawsze precyzyjnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Składniki naszych kompozycji zapachowych do chemii gospodarczej to odpowiednio wyselekcjonowane surowce: naturalne (pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł) oraz syntetyczne (w 100% bezpieczne dla człowieka i jego otoczenia). 

Dlaczego warto wybrać nasze kompozycje zapachowe do chemii gospodarczej?

Bo wiemy, jak pachnie czystość! Nasze kompozycje zapachowe do chemii gospodarczej i przemysłowej to mieszaniny przygotowane z pasją i zaangażowanie, w oparciu o merytoryczną analizę potrzeb i oczekiwań producentów detergentów. Zapachy do chemii gospodarczej przygotowujemy w oparciu o surowce najwyższej jakości, naturalne i syntetyczne, a ich receptury opracowują wyłącznie doświadczeni technolodzy i perfumiarze.

Nasze zapachy przemysłowe to kwintesencja idealnej równowagi między precyzyjnie dobranymi nutami i akordami, składającymi się na świeże aromaty, identyfikowane przez odbiorców jako zapach czystości. 

Nasza oferta kompozycji zapachowych do chemii gospodarczej

Ofertę kompozycji zapachowych do chemii gospodarczej i przemysłowej konstruujemy sięgając zarówno po sprawdzone, cieszące się największą popularnością, klasyczne nuty zapachowe, jak i te mniej znane i rzadziej stosowane – wszystko po to, byś mógł wybrać aromat, który idealnie wpisuje się w Twoją koncepcję i konkretne preparaty.

Kompozycje zapachowe do chemii gospodarczej od producenta

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest struktura zapachu, który powinien być dobrze wyczuwalny i trwały, ale nie zbyt intensywny i przytłaczający. Zamawiając u nas serię zapachów masz pewność, że każdy z nich będzie przygotowany zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną wcześniej recepturą – tutaj nic Cię nie zaskoczy, a zapach Twojej chemii gospodarczej i przemysłowej będzie charakteryzowała trwałość i stabilność. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki