Kompozycje zapachowe do świec

Świece zapachowe to jeden z tych produktów, w których można się zakochać od pierwszego… wdechu.

Delikatnie migocące światło i subtelny zapach, który wypełnia wnętrze to kwintesencja wysmakowanej elegancji i przytulności. Sięgając po odpowiednie kompozycje zapachowe do świec, możemy wyczarować dowolny nastrój, który będzie sprzyjał naszym planom, ułatwiał wyciszenie i relaks, otulał spokojem lub pobudzał zmysły, przywoływał wspomnienia lub stwarzał przestrzeń do snucia marzeń. Nasze zapachy do świec to najwyższej jakości surowce, komponowane z pasją, artystycznym zacięciem i pełnym zaangażowaniem. 

Projektujemy i tworzymy zapachy do świec

Konstruowanie struktur zapachowych do świec wymaga pogłębionej wiedzy o zapachach i ich oddziaływaniu na człowieka, a także doskonałego „nosa” i ogromnego doświadczenia. Zespół Pollena-Aroma składa się z wybitnych perfumiarzy, których prace już wielokrotnie były doceniane i nagradzane w Polsce i na świecie oraz najlepszych technologów, mającymi do dyspozycji nowocześnie wyposażone laboratorium.

Unikalne zapachy do świec

Projektując kolejne kompozycje zapachowe sięgamy zarówno po te najpopularniejsze, uniwersalne nuty, jak i po te mniej znane i używane zdecydowanie rzadziej, tworząc absolutnie unikatowe i oryginalne akordy zapachowe i łącząc je w wyjątkowe mieszaniny. Każdy zapach do świec komponowany jest w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane surowce, naturalne i syntetyczne, pochodzące z bezpiecznych, certyfikowanych źródeł. 

Dlaczego warto wybrać nasze kompozycje zapachowe do świec

Zapachy do świec od Pollena-Aroma to najwyższej jakości receptury kompozycji zapachowych, perfekcyjnie łączące wybrane nuty i akordy, zawsze w idealnie dopracowanych proporcjach. Nasze kompozycje zapachowe do świec ujmują swoją delikatnością i wysublimowaną elegancją, pozwalają uzyskać idealne dopełnienie dla mas parafinowych i wosków.

Każda kropla kompozycji zapachowych jest idealnie zaprojektowana i zrównoważona, posiada odpowiednią moc i strukturę. Wybierając nasze zapachy do świec masz pewność, że to kompozycje najwyższej klasy, przygotowywane przez prawdziwych fachowców, zawsze z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych i wyłącznie z surowców, których wartości jesteśmy po prostu pewni. 

Nasza oferta kompozycji zapachowych do świec…

… jest nieograniczona! Kreatywność naszego zespołu fachowców i dążenie do zaspokajania rozmaitych potrzeb i oczekiwań miłośników świec zapachowych sprawiają, że stale poszukujemy nowych aranżacji nut i akordów. Jesteśmy przekonani, że odpowiednia kompozycja zapachowa, będąca doskonałym uzupełnieniem świecy, to skuteczne narzędzie do kreowania odpowiedniej atmosfery i subtelnego sterowania nastrojami.

Kompozycje zapachowe do świec od Pollena-Aroma

Twoje świece mogą pachnieć dokładnie tak, jak chcesz, efektywnie podkreślając charakter przestrzeni i pozytywnie wpływając na samopoczucie osób z niej korzystających.

W Pollena-Aroma tworząc spersonalizowane kompozycje zapachowe do świec, konsekwentnie dążymy do perfekcyjnej struktury zapachu, którą bez problemu odtwarzamy i powielamy w naszym laboratorium i na linii produkcyjnej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki