Aromaty spożywcze

Nasze aromaty podbijają podniebienia na całym świecie. Stanowią podstawę dobrego smaku i kulinarnych przyjemności – tych tradycyjnych i najbardziej wyszukanych. W trosce o zdrowie dbamy o ich najwyższą jakość.

Aromaty spożywcze w płynie i proszku od Pollena-Aroma, to uczta dla zmysłów. Ich zadaniem jest podbijanie smaku wybranych produktów spożywczych, dodawanie im wyrazistości i wyjątkowości. Doskonały aromat spożywczy zachwyca smakiem i idealnie wyważoną intensywnością, a jego receptura stworzona jest w oparciu o najwyższej jakości surowce, w 100% bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Nasze aromaty spożywcze powstają zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i poddawane są restrykcyjnym testom – wszystko po to, by móc dostarczyć produkt, który przewyższy wszystkie oczekiwania i zaspokoi wszelkie potrzeby Klientów. 

Kreacja aromatów spożywczych

Projektowanie aromatów spożywczych to wyzwanie, polegające na znalezienie równowagi między pięknym, pobudzającym zmysły i apetyt zapachem a wyjątkowym smakiem. Nasze aromaty spożywcze to kwintesencja takiej właśnie harmonii, zawsze w najlepszym możliwym wydaniu.

Tworząc aromaty spożywcze, dbamy również o ich bezpieczny skład, a wszelkie procesy produkcyjne przeprowadzamy w warunkach zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami, przestrzegając wytycznych GMP, HACCP i IOFI oraz respektując wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej. Wybrane aromaty produkowane w naszym zakładzie posiadają dodatkowo certyfikat koszerności.

Aromaty spożywcze producent – Pollena-Aroma

Pollena-Aroma to doświadczony producent naturalnych aromatów spożywczych przeznaczonych do żywności. Nasze produkty były wielokrotnie doceniane i nagradzane, zarówno na rynku krajowym, jak i na świecie. Jesteśmy przekonani, że połączenie kreatywności i specjalistycznej wiedzy daje… najsmaczniejsze rezultaty!

Nasze zespoły pracują w oparciu o tradycyjne metody oraz z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych, w nowocześnie wyposażonym laboratorium. Stale aktualizujemy i poszerzamy naszą wiedzę, by móc oferować naturalne aromaty spożywcze najnowszej generacji, optymalnie wpisujące się we współczesne trendy.  

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty spożywcze

Bo to kompozycje zaprojektowane z pasją i zaangażowaniem, które harmonijnie wpisują się w sztukę kulinarną i mogą być w pełni bezpiecznie stosowane w żywności. Do tworzenia aromatów spożywczych używamy wyłącznie najwyższej jakości składników, których pochodzenia jesteśmy pewni. Sięgamy przede wszystkim po naturalne surowce z certyfikowanych upraw, a tam, gdzie to konieczne – również po specjalnie wyselekcjonowane surowce syntetyczne, dokładnie przebadane i dopuszczone do spożywania.  

Nasza oferta naturalnych aromatów spożywczych

To szeroki wachlarz produktów z najwyższej półki, które znajdują zastosowanie w całej branży spożywczej. Tworzymy najwyższej jakości aromaty spożywcze w płynie i aromaty spożywcze w proszku, które optymalnie wpisują się w potrzeby poszczególnych przedsiębiorców. W naszej ofercie znajdują się m.in. aromaty cukiernicze, aromaty mleczarskie, aromaty do napojów oraz aromaty do wytrawnych koncentratów spożywczych.

Jesteśmy perfekcjonistami – każdą z opracowanych przez nas receptur jesteśmy w stanie odtworzyć z zachowaniem idealnych proporcji między poszczególnymi surowcami, co gwarantuje stabilność i niezmienność smaków i zapachów.

Twoje wymarzone aromaty spożywcze prosto od producenta

Z równą przyjemnością oferujemy autorskie aromaty spożywcze, jak i realizujemy zlecenia na indywidualne zamówienia, tworząc spersonalizowane aromaty spożywcze, optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki