Aromaty mleczarskie

Aromaty mleczarskie to szeroka gama specjalistycznych aromatów spożywczych, tworzonych z myślą o nabiale. Mleko i różnego rodzaju przetwory mleczne stanowią jedną z kategorii piramidy zdrowego żywienia i są bezcennym źródłem białka, ale również wapnia, fosforu, potasu i wielu innych składników mineralnych oraz witamin.

Mleczarskie aromaty dodawane m.in. do jogurtów i serków oraz smakowych napojów mlecznych, wpływają na sposób, w jaki odbieramy dany produkt, budując pozytywne odczucia i wrażenia podczas konsumpcji. Tworzymy aromaty do przetworów mlecznych, które charakteryzują się doskonałą jakością i wyjątkowym smakiem oraz zapachem. Ich receptury opracowujemy z najwyższą starannością, wyłącznie w oparciu o sprawdzone surowce i w zgodzie z wyśrubowanymi standardami. 

Aromaty do jogurtów, serków i napojów mlecznych

Nasze aromaty do produktów mlecznych tworzą zespoły specjalistów: najlepsi kreatorzy i doświadczeni technolodzy, którzy do swojej dyspozycji mają nowoczesne, świetnie wyposażone laboratorium. 

Projektujemy aromaty do jogurtów, smakowych serków, maślanek i kefirów, mlecznych deserów i batoników, które bazują na ulubionych, doskonale znanych i cenionych przez konsumentów mieszaninach. Równocześnie unikamy szablonów i schematów, chętnie sięgając po oryginalne komponenty, dzięki którym nasze aromaty mleczarskie wyróżniają się na tle innych oryginalnością smaku.

Każdy z wyprodukowanych przez nas aromatów mleczarskich efektywnie podbija mleczny smak produktu, decydując w znacznej mierze o pyszności mlecznego przetworu.  Dlaczego warto wybrać nasze aromaty mleczne?

Bo to produkty w 100% bezpieczne dla człowieka, żywności i środowiska naturalnego. Komponujemy je przede wszystkim z naturalnych surowców, pochodzących z certyfikowanych upraw, a w razie potrzeby – sięgając również po specjalnie wyselekcjonowane surowce syntetyczne. 

Na każdym etapie tworzenia aromatu do produktów mlecznych, działamy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, ściśle przestrzegając przepisów i wytycznych (m.in.: GMP, HACCP i IOFI) oraz respektując wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego możemy zagwarantować Ci stabilność całej ścieżki technologicznej – każda receptura będzie tworzona i odtwarzana w oparciu o precyzyjnie odmierzone surowce, zapewniając niezmienny smak i zapach Twoim produktom.

Aromaty do przetworów mleczarskich od Pollena-Aroma

Szukasz najwyższej jakości, naturalnych aromatów spożywczych, przeznaczonych do tworzenia wyjątkowych przetworów mleczarskich? Jesteś we właściwym miejscu! Aromaty mleczarskie w Pollena-Aroma projektują i tworzą profesjonaliści, posiadający niezbędne kompetencje, wiedzę i doświadczenie oraz wyczucie, tak ważne w tej branży.

Gwarantujemy precyzyjnie opracowane i w pełni powtarzalne receptury, dzięki którym Twoje wyroby mleczarskie będą zawsze smakowały dokładnie tak, jak tego oczekują Twoim klienci. 

Oferujemy szeroki wybór gotowych aromatów mleczarskich oraz doskonałe aromaty mleczne, m.in. aromat mleka czy aromat mleka skondensowanego. Z ogromną przyjemnością projektujemy również autorskie, spersonalizowane aromaty mleczarskie, które mogą stać się znakiem rozpoznawczym Twojego produktu lub linii produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki