Aromaty do koncentratów spożywczych słodkich

Słodkie koncentraty spożywcze to szeroka kategoria produktów, wśród których znajdują się m.in. różnego rodzaju dodatki do deserów lub gotowe, słodkie dania instant i desery w proszku.

Branża koncentratów spożywczych ma silną pozycję na rynku spożywczym, a oferta słodkich dań w proszku umożliwia ekspresowe przygotowanie wyśmienitych deserów, które wcześniej wymagały zaawansowanych zdolności kulinarnych, znajomości mniej lub bardziej skomplikowanych przepisów oraz sporego doświadczenia.

Zadaniem naszych aromatów jest podbijanie smaku m.in. ciast, budyni, kiśli czy galaretek, czyli słodyczy zamkniętych w maksymalnie wygodnej formie proszku instant. Słodkie aromaty spożywcze to idealnie zaprojektowane produkty z najwyższej półki, charakteryzujące się doskonałą jakością i rewelacyjną efektywnością. 

Słodkie aromaty spożywcze w płynie i w proszku

Naszym celem jest dostarczenie Ci produktów, które optymalnie wpiszą się w Twoje potrzeby i umożliwią tworzenie rewelacyjnych, słodkich koncentratów spożywczych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno słodkie aromaty spożywcze w płynie, jak i słodkie aromaty spożywcze w proszku, o uniwersalnym zastosowaniu lub dedykowane konkretnym produktom, na przykład: słodkie aromaty spożywcze do ciast.

Kompozycje tworzymy w oparciu o ulubione nuty i akordy zapachowe, łącząc je z tymi mniej znanymi. Efekt? Pysznie słodki zapach, który potęguje przyjemność konsumpcji każdego deseru! 

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty do słodkich koncentratów spożywczych?

Bo to aromaty zaprojektowane z pasją i zaangażowaniem, przez zespoły fachowców dysponujących szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Słodkie koncentraty spożywcze wzbogacone o nasze aromaty zyskują niepowtarzalny zapach, który skutecznie podbija smak ulubionych deserów i słodkich dań. To kwintesencja idealnej harmonii między intensywnością smaków i zapachów, która powinna charakteryzować każdą potrawę. 

Słodkie aromaty cukiernicze do deserowych koncentratów spożywczych tworzymy wyłącznie w oparciu o najwyższej jakości składniki, których pochodzenia jesteśmy w 100% pewni. Sięgamy przede wszystkim po naturalne surowce z certyfikowanych upraw, a także specjalnie wyselekcjonowane surowce syntetyczne, dokładnie przebadane i dopuszczone do spożywania.

Dbając o bezpieczny skład aromatów cukierniczych przestrzegamy równocześnie wszelkich wytycznych dotyczących procesów produkcyjnych, m.in.  GMP, HACCP i IOFI oraz norm i dyrektyw Unii Europejskiej. 

Aromaty spożywcze słodkie od producenta

Pollena-Aroma to doświadczony producent aromatów spożywczych i marka gwarantując produkty najwyższej jakości, bezpieczne dla człowieka i żywności oraz środowiska naturalnego. Nasi specjaliści pracują w nowoczesnym laboratorium, wyposażonym w innowacyjne urządzenia i sprzęty, pozwalające na opracowywanie doskonałych receptur, które następnie mogą być wielokrotnie odtwarzane, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów. 

Oferujemy szeroki wybór gotowych kompozycji zapachowych i słodkich aromatów, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby i oczekiwania. Chcesz stworzyć oryginalny aromat? Jesteś we właściwym miejscu! z ogromną przyjemnością realizujemy zamówienia na autorskie receptury, zgodne z koncepcjami naszych Klientów! Twój autorski aromat może stać się tym, co wyróżni Twoje słodkie koncentraty spożywcze na tle konkurencji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki