Aromaty do koncentratów spożywczych wytrawnych

Wytrawne koncentraty spożywcze to szeroka kategoria produktów, które stanowią kropkę nad kulinarnym i wielu potraw, stanowiąc ich najistotniejszy składnik lub pożądane dopełnienie.

To między innymi majonezy i musztardy oraz sosy i dressingi, które harmonijnie podkreślają smak gotowych dań – zarówno mięsnych, jak i bezmięsnych, wegańskich i wegetariańskich. Wytrawne koncentraty spożywcze wymagają… wytrwanych aromatów, które skutecznie wzbogacą ich smak i oddadzą wyrazistość charakteru. Wytrawne aromaty spożywcze to perfekcyjnie zaprojektowane produkty z najwyższej półki, zaskakujące jakością i skutecznością. 

Aromaty spożywcze wytrawne – w płynie i w proszku

Nasz cel? Dostarczyć Ci produkt, który w najwyższym stopniu zaspokoi Twoje oczekiwania i pozwoli Ci swobodne kreowanie doskonałej jakości wytrwanych koncentratów spożywczych, bez żadnych ograniczeń! W naszej ofercie znajdują się zarówno wytrawne aromaty spożywcze w płynie, jak i wytrawne aromaty spożywcze w proszku. To uniwersalne aromaty do żywności, które możesz stosować wedle własnego uznania – w oparciu o standardowe przepisy, dodając je do swoich bazowych produktów lub komponując nowe koncentraty spożywcze.

Gwarantujemy, że wytrwany zapach naszych aromatów spotęguje przyjemność spożywania każdego dania stworzonego w oparciu o Twój koncentrat spożywczy lub nim doprawionego. 

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty do wytrwanych koncentratów spożywczych?

Bo to aromaty, które projektują zespoły zaangażowanych fachowców – najlepsze nosy w branży i doskonali technolodzy, dysponujący szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem. W naszych aromatach żadna nuta zapachowa nie jest przypadkowa! Każda kompozycja jest wielokrotnie odtwarzana i testowana, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy Ci aromat najwyższej jakości – idealnie wyważony, doskonale wpisujący się w smak wytrwanych dań o różnym stopniu ostrości. 

Wytrawne aromaty spożywcze tworzymy w oparciu o sprawdzone surowce, których jakości i pochodzenia jesteśmy w 100% pewni. Korzystamy z certyfikowanych surowców naturalnych, przede wszystkim roślin zielarskich, które w razie potrzeby – uzupełniamy specjalnie wyselekcjonowanymi surowcami syntetycznymi (wyłącznie przebadanymi i dopuszczonymi do spożycia).

Dbając o bezpieczny skład wytrawnych aromatów do żywności przestrzegamy równocześnie wszelkich wytycznych dotyczących procesów produkcyjnych, m.in.  GMP, HACCP i IOFI oraz norm i dyrektyw Unii Europejskiej. 

Aromaty do żywności od doświadczonego producenta

Pollena-Aroma to gwarancja produktów, które równocześnie zachwycają zapachem i skutecznie podbijają smak wytrwanych potraw oraz są bezpieczne dla człowieka, żywności i środowiska naturalnego. Nasi specjaliści mają do swojej dyspozycji nowoczesne laboratorium,  wyposażone w innowacyjne urządzenia i sprzęty. Proces projektowania aromatów oraz ich produkcja a następnie precyzyjne odtwarzanie receptur odbywają się w optymalnych warunkach, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów. 

Oferujemy szeroki wybór gotowych kompozycji zapachowych i wytrawnych aromatów – możesz użyć je do wzbogacenia smaku dowolnego koncentratu spożywczego! Zależy Ci na oryginalnej, autorskiej kompozycji? Z przyjemnością zaprojektujemy wytrwany aromat zgodnie z Twoją koncepcją, wyłącznie dla Ciebie i Twojego produktu. Być może to właśnie ten aromat wyróżni Cię dla tle konkurencji i na stałe wpisze się w historie Twojej marki? 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki