Aromaty cukiernicze

Aromaty cukiernicze to najsłodsza kategoria w naszej ofercie! Zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów i wykonane z doskonałej jakości surowców, pozwalają wydobywać z deserów to, co w nich najważniejsze: perfekcyjną słodycz, doskonale wyczuwaną zarówno w smaku, jak i w zapachu.

Nasze aromaty do ciast, ciasteczek i tortów poddajemy restrykcyjnym testom jakościowym, dzięki czemu mamy pewność, że opracowane przez nas receptury są w 100% bezpieczne dla człowieka i żywności oraz środowiska naturalnego.Unikatowe aromaty do ciast najwyższej jakości

Nasze aromaty dla cukierników wyróżniają się w swojej kategorii wyjątkowymi, oryginalnymi zapachami, tworzonymi przez najlepsze nosy w branży! Komponowaniem wszystkich zapachów powstających w Pollena-Aroma zajmują się zespoły wybitnych fachowców, perfumiarzy i technologów.

Projektując nowe aromaty cukiernicze, unikamy wszelkich schematów i szablonów, odważnie szukamy ciekawych nut i mieszanin, konsekwentnie tworząc unikatowe kompozycje zapachowe, dzięki którym cukiernicy mogą realizować swoje nawet najbardziej zaawansowane projekty. 

Wiemy, że zadaniem aromatów spożywczych dla cukierni jest podbijanie smaku produktów i potęgowanie przyjemności z konsumpcji, dlatego opracowując kolejne receptury stawiamy na… aromatyczną harmonię i równowagę między zapachem a smakiem. Nasze produkty były wielokrotnie doceniane i nagradzane, na rynku krajowym i na świecie.

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty cukiernicze?

Bo to kwintesencja tego, co najważniejsze w aromatach spożywczych: doskonałej jakości surowców oraz precyzyjnie opracowanych, w pełni powtarzalnych receptur, gwarantujących najlepszy smak i zapach, skutecznie podbijający walory słodkich (i nie tylko!) deserów.

Do tworzenia aromatów cukierniczych używamy wyłącznie najwyższej jakości składników, których pochodzenia jesteśmy w 100% pewni. Sięgamy przede wszystkim po naturalne surowce z certyfikowanych upraw, a także po specjalnie wyselekcjonowane surowce syntetyczne, dokładnie przebadane i dopuszczone do spożywania.  

Każdy aromat cukierniczy tworzony jest w bezpiecznych warunkach, zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami. Nasi specjaliści pracują w nowoczesnym, świetnie wyposażonym laboratorium, mając do swojej dyspozycji innowacyjne urządzenia i sprzęty. Przestrzegamy wytycznych GMP, HACCP i IOFI oraz respektujemy wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej. Wybrane aromaty produkowane w naszym zakładzie posiadają dodatkowo certyfikat koszerności.

Aromaty dla cukierni od Pollena-Aroma

Jeśli szukasz najlepszej jakości cukierniczych aromatów spożywczych, tworzonych w nowoczesnym laboratorium przez profesjonalistów, z pasją i zaangażowaniem, zawsze w oparciu o rewelacyjne i bezpieczne dla człowieka surowce – jesteś we właściwym miejscu. Wszystkie nasze receptury tworzymy, a następnie odtwarzamy z zachowaniem najwyższych standardów, gwarantując stabilność smaków i zapachów aromatów. Aby nie ograniczać inwencji twórczej cukierników i umożliwiać im tworzenie lub odtwarzanie dowolnych przepisów oferujemy aromaty do ciast w płynie i w proszku.

Aromaty cukiernicze od producenta

Aromaty spożywcze dla cukierni od Pollena-Aroma to szeroki wachlarz gotowych kompozycji, które cukiernicy mogą stosować wedle własnych potrzeb, tworząc niepowtarzalne, zachwycające smakiem i urzekające zapachem desery. Z ogromną przyjemnością realizujemy również zamówienia na spersonalizowane, autorskie receptury, czyli aromaty cukiernicze stworzone wyłącznie dla Ciebie i Twojej firmy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki