Aromaty do napojów

Aromat do napoju to coś więcej niż zapach! Aromaty są współodpowiedzialne za sposób, w jaki odbieramy dany napój oraz wrażenia smakowe, które nam towarzyszą podczas picia.

Napój, który zachwyca smakiem, orzeźwia, chłodzi lub rozgrzewa? To zasługa m.in. właśnie odpowiednio dobranego aromatu, który skutecznie podbija smak napoju i eksponuje jego najistotniejsze cechy. Tworzymy aromaty do napojów, które wyróżniają się oryginalnością i nienaganną jakością. Starannie opracowane i w pełni powtarzalne receptury pozwalają naszym Klientom na tworzenie absolutnie wyjątkowych napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych.

Wyjątkowy aromat do napoju ma moc!

Nasze aromaty spożywcze do napojów to produkty tworzone z zaangażowaniem i pasją, przez kreatywne zespoły fachowców: najlepsze nosy w branży i doświadczonych technologów. Komponując kolejne mieszaniny odważnie sięgamy po oryginalne nuty zapachowe, łącząc je z tymi najbardziej lubianymi i sprawdzonymi w branży spożywczej.

Naszym celem jest tworzenie aromatów, które zaskakują unikatowością i niebanalnym charakterem, zawsze pozytywnie wpływając na sposób, w jaki odbierany jest dany napój. Kompozycje zapachowe projektowane przez naszych specjalistów były wielokrotnie doceniane i nagradzane, w kraju i za granicą. 

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty spożywcze do napojów?

Bo to produkty skomponowane z zachowaniem najwyższych standardów, w zgodzie z wszelkimi przepisami i normami, przede wszystkim z doskonałej jakości surowców naturalnych i wyłącznie wybranych, specjalnie wyselekcjonowanych składników syntetycznych.

Nasze aromaty do napojów poddajemy restrykcyjnym testom jakościom na każdym etapie tworzenia receptury, a następnie jej odtwarzania – gwarantujemy trwałość i stabilność na całej ścieżce technologicznej obróbki. Jesteśmy pewni, że każdy aromat spożywczy do napoju powstający pod szyldem Pollena-Aroma jest w 100% bezpieczne dla człowieka, żywności i środowiska naturalnego.

Aromaty do napojów tworzymy w nowoczesnym, doskonale wyposażonym laboratorium, ściśle przestrzegając przepisów, norm i wytycznych, m.in.: GMP, HACCP i IOFI oraz respektując wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej. 

Nasze zespoły dysponują fachową wiedzą oraz ogromnym branżowym doświadczeniem, mają do swojej dyspozycji innowacyjne urządzenia i sprzęty, które maksymalnie ułatwiają im pracę i sprawiają, że jest ona jeszcze efektywniejsza.

Aromaty dla producentów napojów od Pollena-Aroma

Zajmujesz się produkcją napojów alkoholowych lub bezalkoholowych? Tworzysz najwyższej jakości napoje dla dzieci, napoje przeznaczone dla sportowców, bądź inne, dowolne napoje gazowane lub niegazowane?

Jesteśmy pewni, że Twoje produkty i nasze aromaty spożywcze do napojów będą do siebie doskonale pasować! Gwarantujemy, że aromaty do napojów Pollena-Aroma są tworzone przez profesjonalistów, zawsze w oparciu o rewelacyjne i bezpieczne dla człowieka surowce. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gotowych aromatów spożywczych do napojów, zarówno w płynie, jak i w proszku. Z przyjemnością projektujemy również autorskie kompozycje zapachowe i spersonalizowane aromaty do napojów, które mogą stać się znakiem rozpoznawczym Twojego produktu lub linii produktów. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki