Aromaty do wyrobów tłuszczowych

Produkty tłuszczowe to ważna kategoria produktów żywnościowych, które znajdują zastosowanie w niemal wszystkich dziedzinach sztuki kulinarnej i są szeroko stosowane w gastronomii. Istotna jest ich jakość – odpowiednia ilość zdrowych tłuszczów powinna znajdować się w codziennym menu każdego człowieka.

Dla przyjemności spożywania potraw z dodatkiem tłuszczów bardzo ważny jest również ich zapach i smak. Aromaty do wyrobów tłuszczowych subtelnie równoważą zapachy i smaki produktów spożywczych i różnego rodzaju dań przygotowanych np. z masłem, margaryną czy olejem.

Nasze aromaty do produktów tłuszczowych skutecznie potęgują przyjemność jedzenia i pozytywnie wpływają na jakość żywności tłuszczowej, są w 100% bezpieczne dla człowieka, żywności i środowiska.

Produkty tłuszczowe mogą mieć piękny aromat! 

Projektowanie aromatów spożywczych to ogromne wyzwanie, wynikające z odpowiedzialności nie tylko za zapach, ale również smak i jakość żywności. Dokładnie wiemy jak łączyć poszczególne składniki, by móc tworzyć aromaty spożywcze, które harmonijnie wpisują się w różnego rodzaju produkty tłuszczowe, podkreślając ich smak i odpowiadając roli, którą dany tłuszcz pełni w kuchni.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że na finalne wrażenia i odczucia smakowe potraw i produktów spożywczych ogromny wpływ ma jakość surowców, dlatego opracowując receptury aromatów sięgamy wyłącznie po sprawdzone składniki najwyższej jakości. Nasze aromaty do produktów tłuszczowych odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. 

Dlaczego warto wybrać nasze aromaty do produktów tłuszczowych?

Bo to aromaty doskonałej jakości, zachwycające zapachem i harmonijnie wpisujące się w smak produktów tłuszczowych oraz dodające im wykwintnego charakteru. Aromaty tłuszczowe w Pollena-Aroma są projektowane przez najwyższej klasy specjalistów, posiadających rozległą, stale aktualizowaną wiedzę i niezbędne doświadczenie.

Nasze zespoły pracują w nowoczesnym, świetnie wyposażonym laboratorium, w oparciu o tradycyjne metody i innowacyjne urządzenia technologiczne. Procesy produkcyjne przeprowadzamy w warunkach zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami, przestrzegając wytycznych GMP, HACCP i IOFI oraz respektując wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej. Każda receptura jest opracowywana z zachowaniem maksymalnej precyzji, wyłącznie z pierwszorzędnych składników, przede wszystkim certyfikowanych surowców naturalnych oraz specjalnie wyselekcjonowanych surowców syntetycznych. Gwarantujemy stabilność i trwałość produkcji, dzięki którym każda kolejna partia danego aromatu do wyrobów tłuszczowych będzie dokładnie taka sama, jak poprzednia. 

Aromaty do żywności tłuszczowej od Pollena-Aroma

Nasze aromaty tłuszczowe to szeroki wybór produktów z najwyższej półki, które znajdują zastosowanie w produktach tłuszczowych różnego zastosowania. Tworzymy aromaty do wyrobów tłuszczowych w płynie i w proszku, które są używane m.in. przez cukierników i piekarzy oraz kucharzy i producentów żywności. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego każdą z zaprojektowanych i opracowanych przez nas receptur jesteśmy w stanie odtwarzać wielokrotnie z zachowaniem idealnych proporcji poszczególnych surowców, co z kolei gwarantuje stabilność zapachów i smaków. 

Dążąc do zaspokojenia potrzeb maksymalnie szerokiego grona odbiorców naszych produktów, oferujemy również możliwość stworzenia autorskich aromatów, zgodnie z Twoją koncepcją. Taki oryginalny, najwyższej jakości aromat do produktów tłuszczowych będzie skutecznie wyróżniał Twoje wyroby na tle konkurencji. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki