Z Wami już od 1956 roku.

Pollena-Aroma to polska firma z tradycjami specjalizująca się w produktach związanymi z dwoma jakże istotnymi dla naszego życia zmysłami: węchem i smakiem. Tworzymy wysokiej jakości produkty pozwalające dopełnić produkowane przez Państwa wyroby nadając im niepowtarzalną szatę zapachową lub wyjątkowy smak. Nasza firma utworzona w 1956 roku jest największym polskim producentem kompozycji zapachowych i aromatów spożywczych. W swojej ofercie mamy również olejki eteryczne do aromaterapii oraz kosmetyki naturalne z serii Dr Beta.

Od 2018 Pollena-Aroma® jest częścią międzynarodowej Grupy TURPAZ będącej ekspertem w dziedzinie produkcji aromatów spożywczych. W wyniku tej fuzji powstał bardzo silny zespół perfumiarzy i aromaciarzy z Polski, Francji, Izraela oraz Stanów Zjednoczonych. Dając wgląd w trendy i kierunki rozwoju branży na wszystkie rynki światowe w aspekcie zapachu i smaku.

Od dziesięcioleci szlifujemy nasze umiejętności i kompetencje, by dostarczać Państwu wyjątkowe doświadczenia zapachowe i smakowe. Nasi eksperci z zakresu perfumiarstwa, aromaciarstwa i kosmetologii dokładają wszelkich starań, by łączyć tradycję z nowoczesnymi technologiami i stale podnosić jakość naszych produktów.

Obecnie możemy pochwalić się najnowocześniejszymi w Europie, w pełni zautomatyzowanymi instalacjami produkcyjnymi, które spełniają wszystkie wymagania GMP, HACCP oraz dyrektyw Unii Europejskiej.

Na każdym etapie procesu tworzenia naszych produktów najważniejszy jest dla nas Klient. To Państwa satysfakcja jest głównym wyznacznikiem jakości, dlatego stale rozwijamy naszą strukturę informacyjną oraz łańcuch dystrybucji, uważnie śledzimy gusta i światowe trendy.

Ostatecznym celem zawsze jest produkt, który w pełni zaspokoi Państwa potrzeby.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki