Kosmetyki naturalne

Nasze naturalne kompozycje zapachowe, powstające na bazie olejków eterycznych, mogą stanowić bezpieczny składnik dowolnych kosmetyków!

Tworzysz naturalne kosmetyki, których celem jest bezpieczne wspieranie kobiet i mężczyzn w codziennym dbaniu o kondycję skóry i włosów? Szukasz sprawdzonych składników, które zmaksymalizują przyjemność użytkowania Twoich preparatów, ale bez zaburzania ich naturalnego składu? Jesteś we właściwym miejscu!

Nasze olejki eteryczne i autorskie kompozycje zapachowe to kwintesencja naturalnej harmonii i równowagi, zamknięta w idealnie nasyconych i perfekcyjnie stężonych zapachach, których możesz użyć wedle własnych potrzeb. Oferujemy Ci aromaty do kosmetyków naturalnych, których jakości, trwałości i bezpieczeństwa jesteśmy całkowicie pewni! 

Olejki eteryczne – płynne złoto do Twoich kosmetyków 

Naturalne aromaty kosmetyczne? Olejki eteryczne! Wysokiej jakości, naturalne olejki eteryczne są szeroko stosowane w kosmetologii. Nasz przepis na olejki eteryczne? Wytwarzamy je wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych komponentów roślinnych, ich korzeni, kłączy, ziela, liści, kwiatów i owoców, których pochodzenia jesteśmy w 100% pewni.

Substancje roślinne pozyskujemy na drodze destylacji z wodą (destylacji wodno – parowej lub destylacji parą wodną) oraz mechanicznej ekstrakcji, bądź suchej destylacji. Dbając o najwyższą jakość produkcji olejków eterycznych, wszystkie procesy ich pozyskiwania przeprowadzamy zgodnie z normą ISO-PN-86497. 

Aromaty do kosmetyków naturalnych – jak je wykorzystasz? 

Aromaty w kosmetykach naturalnych powinny idealnie dopełniać pozostałe komponenty, nie obniżając ich funkcjonalności oraz właściwości preparatów. Naszym celem jest dostarczanie Ci naturalnych aromatów, które mogą stanowić wartość dodaną do Twoich kosmetyków!

Dla naszych Klientów stworzyliśmy już tysiące wyjątkowych zapachów, które stały się ingredientem m.in. mydeł, płynów do kąpieli, balsamów do ciała, kremów do twarzy, szamponów i rozmaitych odżywek. Czas na Twoje aromaty kosmetyczne! 

Twoje kosmetyki naturalne – aromaty od Pollena-Aroma

Pollena-Aroma to doświadczony producent kompozycji zapachowych oraz aromatów spożywczych. W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy, dysponujący rozległą, stale aktualizowaną wiedza na temat zapachów, ich projektowania i odtwarzania.

Specjaliści mają do swojej wyłącznej dyspozycji najnowocześniejsze laboratorium, wyposażone w innowacyjne sprzęty i urządzenia, dzięki którym każda receptura jest skomponowana z najwyższą precyzją i w pełni odtwarzalna. 

W naszej ofercie znajdziesz również wyjątkowe kosmetyki naturalne z serii Dr Beta. Stworzone z myślą o wyjątkowych potrzebach, pozwalające z najwyższą troską dbać o skórę i łagodzić rozmaite dolegliwości. To funkcjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, intensywnie chroniące i odżywiające skórę, również w sytuacjach, gdy ta jest narażona na rozmaite urazy czy niesprzyjające warunki.

Moc kosmetyków naturalnych z serii Dr Beta została spotęgowana poprzez zastosowanie wyjątkowych olejków eterycznych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki