Marka własna perfum – zapachy na zamówienie

Masz oryginalny pomysł na perfumy? Cieszymy się, że trafiłeś/aś właśnie do nas! W Pollena-Aroma od lat tworzymy kompozycje zapachowe, które podbijają serca (i nosy) szerokiego grona odbiorców.

Z przyjemnością wesprzemy Cię w stworzeniu koncepcji i opracowaniu oryginalnej receptury oraz rejestracji i produkcji Twojej marki perfum! Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę Twojego zlecenia na zapachy na zamówienie. White Label czekają na Ciebie i Twój pomysł na zapach!

Perfumy na zamówienie? Nasze know how i Twój pomysł! 

Produkcja wysokiej jakości perfum wymaga wiedzy i doświadczenia oraz dostępu do nowoczesnych urządzeń i instalacji. W Pollena-Aroma mamy to wszystko! Nasi specjaliści to  najlepsze nosy branży perfumeryjnej! Eksperci mają do swojej wyłącznej dyspozycji nowocześnie wyposażone laboratorium z w pełni zautomatyzowaną instalacją produkcyjną, która wspiera ich w pozyskiwaniu olejków eterycznych oraz projektowaniu unikatowych kompozycji zapachowych. 

Masz pomysł na zapach? Pomożemy Ci go urzeczywistnić! Projektowaniem i tworzeniem zapachów zajmujemy się od ponad 60 lat i naprawdę wiemy, jak się to robi! Marka własna perfum to ogromna odpowiedzialność za produkt i satysfakcję jego użytkowników. Opracujemy Twoją recepturę w najdrobniejszych szczegółach, precyzyjnie dobierzemy każdą nutę zapachową i stworzymy niezwykłe akordy, dzięki który Twoja własna marka perfum będzie niepowtarzalna! 

Zapachy na zamówienie z najwyższej jakości składników

Wszystkie perfumy tworzymy na bazie specjalnie wyselekcjonowanych składników, których jakości i pochodzenia jesteśmy w `100% pewni. To surowce ze zrównoważonych upraw, od producentów, z którymi współpracujemy od lat. Tam, gdzie to konieczne, sięgamy również po komponenty syntetyczne, ale wyłącznie bezpieczne dla człowieka i środowiska. Dzięki temu Twoje perfumy na zamówienie będą wyróżniały się na tle konkurencji doskonałym składem i trwałością oraz optymalnym czasem uwalniania zapachów kolejnych warstw. 

Własna marka perfum – zaprojektuj swój zapach od podstaw

Perfumy na zamówienie produkujemy z ogromną przyjemnością! Cieszy nas możliwość współpracy z przedsiębiorcami, których świat, podobnie jak nasz, wypełniony jest zapachami lub wręcz kręci się wokół nich. Twoja marka własna perfum stworzona w naszym laboratorium ma szansę podbić rynek! 

Zajmujesz się produkcją kosmetyków i masz już doświadczenie w komponowaniu zapachów? Nigdy nie pracowałeś/aś z zapachami, ale masz doskonały pomysł na unikatowe perfumy i ich promocję? Pomożemy Ci bez względu na Twoje doświadczenie! Doskonale znamy branżę i stale monitorujemy rynek, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z trendami i nowościami. Podzielimy się z Tobą nasza wiedzą i wspólnie stworzymy produkt najwyższej jakości, który idealnie wpisze się w potrzeby Twoich klientów, spełniając oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. 

Jesteśmy gotowi do podjęcia Twojego zlecenia na perfumy na zamówienie. Własna marka perfum to przedsięwzięcie, które jest w zasięgu Twoich możliwości! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą    • FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
    • ul. Przemysłowa 14
    • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki